Videti jedan post
Star 17.11.2018, 13:53   #11
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od grico Pokaži Post
Ajd super sad ću uć totalno u off topic...nekoliko smo puta kontaktirali pa znaš da sam i na nomm "drugom mjestu". admin, (al **ebo titule) al ovaj forum istina baš je (barem meni) malo zbrkan jer sam navikao na onog tamo..ovde mi se znalo desit svašta editiram post pa se pridupla pa nikako na zelenu granu..neznam quotat...al kako sam rijetko na kompjuteru večinom je to mobitel onda ispada totalni cirkus...
šta se tiče photoshopa,ajd baš lipo,može past koji međusobni savjet i ja sam u tome oko 15 god..od ps7..sad sam na CS6...
a muzika..zašto zadržavat nešto za sebe..veliki sam entuzijasta i ps-a i muzike..zašto to ne podijelit s entuzijastima iste mjere..pa forum i je za to da se družimo i podilimo koju pametnu međusobno i naučimo nešto..
Ako koristis tapatalk, citiranje je s jednim klikom. Da, mozda su neke stvari drugacije rijesene ali kad se naviknes, ova platforma je super rijesena.
A ritmovi i dijeljenje materijala? Kada stvari gledas iz ugla entuzijasta, onda je logicno to sto govoris. Ako pak gledas iz pozicije profesionalca kojem su gaze posao, onda dijeljenjem materijala indirektno olaksavas konkurenciji. A da ne spominjem one ljudi koji izradjuju i prodaju setove. Tako da ja razumijem poziciju svakoga, bez obzira na kojoj se poziciji nalaze. Ipak, treba pomoci uvijek i kada se to moze jer je sebicnost grozna osobina.
Na kraju krajeva, ovaj forum i jest mjesto za pomaganje u svim svojim oblicima, bez obzira da li se dijeli materijal, daju savjeti ili razmjenjuju misljenja.

Sent from my XT1052 using Tapatalk
casper je offline   Reply With Quote