Videti jedan post
Star 26.07.2016, 18:26   #115
sashaa
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 24.12.2006
Mjesto: Leskovac
Godina: 43
Postovi: 49
Downloads: 586
Uploads: 5
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg pa3x
sashaa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo da podelim i svoje iskustvo. Posedujem XR18 vec par meseci i odradio sam dosta svirki sa njim i veoma sam zadovoljan. Svuda gde sam svirao, uspeo sam da napravim ton bez mnogo muke. Jedini problem koji sam imao je kod konekcije ali sam to resio eksternim ruterom. Preporucuju dual band rutere ali i obican ruter resava stvar. Aplikacija radi mnogo brze i stabilnije, bez latencije sa eksternim ruterom, a vidno se brze ucitava aplikacija na pocetku.
Desilo mi se par puta da "pukne" aplikacija (jednostavno se ugasi). Koristim Ipad Air. Ali nista zabrinjavajuce, samo ponovo pokrenem aplikaciju i sve radi. Ne svidja mi se to sto su aplikacije za Android i iOS drasticno, vizuelno razlicite, cak mislim da iOS nema neke funkcije koje Android ima, ili ih ja nisam nasao. (Konkretno link kanala, ja sam morao da se konektujem preko Android telefona da bih kliknuo na link ).
Mikser ima mnogo mogucnosti ali je potrebno malo predznanje da bi se rukovalo sa njim. Mikrofoniju, na koju se neki zale u prethodnim postovima, nikada nisam imao. Niti u visokim frekvencijam niti u niskim. Low pass filter radi fenomenalno. Efekti su takodje odlicni i nude dosta opcija da se naprave kako vama odgovara.
Sve u svemu dobar mikser i preporucujem ga.
sashaa je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio sashaa za ovaj koristan post:
veselinovicvs (27.11.2018)