Videti jedan post
Star 23.07.2008, 14:27   #26
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nadam se da nije problem što sam iskopirao post sa "bratskog" foruma?
djlabomi ::

Postoji i hvaljen je izvesni Leo u "SkyMusic"-u. Njega ne poznajem.



Ja baš nemam neko dobro iskustvo sa izvjesnim gospodinom!!!

Prije 2-3 godine sam otišao da mi promijeni puknutu dirku na Pa1Xpro,
i da mi popravi pitch-bend koji je ostajao zaglavljen u desno.Naravno telefonski sam sve ugovorio, donio klavijaturu on mi rekao da dođem za par sati, kad je sve bilo gotovo dođem i vidim kako dirka koju je ugradio nije ista!!!??? Doduše u svirci se uopšte ne osjeti razlika jer je odozgo ista veličina, ali kad se pogleda odozdo itekako se vidi razlika...
Ne znam tačno cifru koju je uzeo za "popravku" ali znam da je bilo onako "oho-oho"...
Pitch bend nije popravio već mi je tražio nekih 150-ak evra za novi jer navodno tom nije bilo lijeka?!
Tad sam skontao da me "loži" i da mu je samo lova na pameti te sam brže-bolje pokupio klavijaturu iz servisa...

Isti taj pich bend mi je dečko u Bijeljini(kod koga sam otišao po preporuci) popravio i uz zamjenu par tastera(koji su bili upali) naplatio nekih 20-ak evra!!!
_________________
Ibro poče pričati o parama o slavi, mi ga odgovarasmo Ibro ne budali. Ti si nešto drugo ti 'armonikom liječiš bol, na estradi sve je lažno, na estradi sve je fol...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote