Videti jedan post
Star 25.10.2018, 20:11   #111
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Od danas sam vlasnik jednog MAUI-a 28 G2. Nisam prije nikad dosao u kontakt s ovim sistemom, ali evo citajuci vasa pozitivna iskustva odlucio sam se na kupovinu.

Posto u Slavoniji gdje zivim nitko ne drzi u prodaji ovaj sistem kupio sam ga u Thomann-u zajedno s originalnim torbama.

Kako sam krenuo raspakirati sistem, prvo me odusevio kvalitet izrade. Na slikama to ne izgleda ni blizu kvalitetno koliko je zapravo i vizualno i na dodir. Sve sjeda savrseno, metalno kuciste, potenciometri rade perfekt sve dobar osjecaj. Bio sam odusevljen prije nego sam ga upalio.

Dalje, kao i drugi ovdje koji su isprobali, odusevljen sam zvukom. I kvalitetom zvuka i jacinom. Iznenadjujuce jako i iznenadjunuce jak bas (za tako male dimenzije).. zvuk cist, jasan, sve frekvencije se cuju a bas dovoljno jak, za sobu cak i prejak. Probao sam sve skupa pojacati do dvije trecine s tim da mi bas nije bio ni na pola. Ni u tom trenutku se nije palio limit na MAUI-u.

Jos da kazem da sam Genos ubo direktno u MAUI, bez mixera i za sad mislim da mi mixer ni ne treba, zvuk je savrsen.

I moji ukucani koji mi inace "prigovaraju" sto toliko novaca trosim na te stvari, odjednom nemaju prigovor. MAUI pobijedio



Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, Tihotyros, za koristan post:
Landison (25.10.2018), tonijo (25.10.2018)