Videti jedan post
Star 17.11.2013, 23:41   #17
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kingkorgmax, moram da Vas napadnem malo.
Sada zaista ispada kao neka reklama, baš zbog ovakvog nastupa.
Kada sam se javio vezano za prvi post dogovor je bio da se članovima napiše šta je i kako rađeno, a od toga nije bilo ništa.
Sada, posle ko zna kog vremena, javljate se da branite koncept i kažete kako je stvar uspela u inostranstvu, a da niste ispunili svoju stranu dogovora tj. sa članovima foruma niste podelili ni trunku znanja.
Sve je to navodno zato što ste se primirili da ne bi ispalo reklama.
Citat:
Pozdrav forumasi, dugo me nije bilo, bilo je i nekih problema jer je ispalo da reklamiram proizvod pa sam se malo povukao.
Još na kraju ispada da smi mi krivi što sa članovima niste želeli da podelite tehnologiju, što zaista nije tačno.
Rekao sam Vam da ću ostaviti temu baš zato što ste Vi rekli da želite da podelite svoje znanje sa drugima, čak i pored toga što ste u privatnim porukama bili krajnje nekulturni i nepristojni.
U svakom slučaju slučaju, na forumu koji je u duhu deljenja i OpenSource ideje, ovako nešto zaista mogu da protumačim samo kao reklamu, kakav je bio i moj prvi doživljaj Vašeg posta!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Vaxter za ovaj koristan post:
velja87 (17.11.2013)