Videti jedan post
Star 16.10.2019, 19:11   #185
korgpa600
Drugar foruma
 
korgpa600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.12.2012
Postovi: 69
Downloads: 8
Uploads: 2
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Ketron sd5,korgpa600,hohner atlantic4,sx300,sb122,proel m1000
korgpa600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Nemoj se brinuti za snagu. Možda je dobro da si obustavio prodaju starog razglasa ali ne zato što će ti trebati nego da jednostavno budeš siguran da li si pogriješio u odabiru. Ako uzmeš jedan Maui28 g2, onda ćeš lijepo imati priliku usporediti ono što sada imaš EV sx300 i sb122 + PM i vidjet ćeš da taj stupić ima više šusa od 4 kutije i dynacorda. Predpostavaljam da je PM jedinica.



Samo, naravno, trebaš to slušati i upoređivati na udaljenosti 10 tak i više metara ispred kutija jer samo tako možeš i donijeti pravilan sud.
Tako je PM 2x500W.Teško je ocijeniti u music shopu koliko to stvarno može,toga sam svjestan.Jednostavno moram stati pred ljude u neki prostor da bih to osjetio.Osječaj je drugačiji kao što si i naveo,meni je zvuk ispeglan do bola,i bolji mi je nego na mom razglasu.Čak mi i patterni koje sam slagao,i sa loopovima sviraju ono što nisam nikad ni čuo na svom razglasu.Otvara se neka nova dimenzija zvuka,tako je i s vokalom.S tim da sam išao u sistem direktno bez mixera sa dva kabla i mono mod.Drago mi je da sam imao prilike probati prije kupovine.Ovih dana ću probati i turbosound,jer mi dostupno.Šteta ne iskoristiti priliku,kad već imam s čime usporediti.

Poslano sa mog T08 koristeći Tapatalk
korgpa600 je offline   Reply With Quote