Videti jedan post
Star 22.01.2020, 12:28   #3
Yamaha s700
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.01.2020
Postovi: 10
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Yamaha PSR S700; Roland E-A7
Yamaha s700 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od smuchac Pokaži Post
Tako sa svakim stickom? Probaj je resetirati bez sticka. Ugasi klavijaturu,drži C6 tipku i dok je držiš,uključi klavijaturu i do kraja drži C6.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
Sa 2 stika sam pokusavao da probam, ali isto sa svim, cak sam stik formatirao u klavijaturi i posle ga opet stavim ali opet isti problem.
Sad sam pokusao reset sto si mi rekao, drzao sam C6 ali nista, klavijatura se samo upali.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Yamaha s700 Pokaži Post
Sa 2 stika sam pokusavao da probam, ali isto sa svim, cak sam stik formatirao u klavijaturi i posle ga opet stavim ali opet isti problem.
Sad sam pokusao reset sto si mi rekao, drzao sam C6 ali nista, klavijatura se samo upali.
Radio sam reset na fabricke postavke i opet isto.
USB se u sred sviranja izgasi a nije tako bilo na pocetku, isto je i sa 2 razlicita druga USB a, 2 su po 1GB a treci je 500MB.
Mislio sam da je problem do napajanja ali kad uzmem USB punjac od telefona i ustekam u telefon ono ga puni bez problema, 2 sata sam ostavio tako i puni ga stalno, cim USB ukljucim on malo radi i samo se izgasi.

Promijenjeno od Yamaha s700 (22.01.2020 u 15:15 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Yamaha s700 je offline   Reply With Quote