Tema: Windows 8
Videti jedan post
Star 08.10.2013, 20:46   #10
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Trenutno imam instaliran Windows 8 Service Pack 1, ili da budem precizniji radi se o Win8 Evolution Reckons International Team, prostije receno radi se o nekoj hakerskoj verziji Windows - a 8, Ne stignem ni 2 puta da kliknem na neki folder, reakcija je momentalna, sistem se podize za 13 sekundi, a gasi jos brze, stvarno nemam zamerke, ne postoji nikakav aktivator, tj. postoji ali se aktivira automatski. Radi Extremno ali extremno brzo, pre ovoga sam koristio Win8 build 9200, i osetno brze radi od njega. Nemam zamerke bas nikakve. Imam utisak da je ovaj Windows mesavina Win8, Linuxa i Androida, postoje neke aplikacije identicne kao na Google Marketu, kao i razni Gedzeti koji rade bez ikakvih problema. Kao i neke stvari sa Linuxa. Ono sto mi se jako svidja je to sto, prilikom paljenja Lap topa, obicno dolazi do kratkog zastoja dok sistem ne ucita antivirus, u mom slucaju torent, skype i jos neki sitni programcici. Ovde to ne postoji, iste sekunde je racunar spreman za najzahtevnije operacije. Inace koristim Auto CAD 2013 bez ikakvih problema, radi odlicno. I da, konfiguracija je Intel B970, 2.30Ghz, sa 4Gb rama, i 1Gb grafikom, znaci nista spektakularno. Def. ovaj sistem ce se duze zadrzati kod mene, i dobija moje preporuke. Sto se tice navikavanja u odnosu na Win7, osim start menija i jos nekih sitnica, vrlo su slicni, tako da stvarno ne vidim nikakav problem, cak mi je personalizacija kod Win8 daleko bolja, i ako se malo covek posveti detaljima, i podesima kako njemu odgovara, imace daleko komforniji rad i daleko bolji i brzi u odnosu na Win8.
calevh je offline   Reply With Quote