Tema: Windows 8
Videti jedan post
Star 05.10.2013, 12:30   #5
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja koristim osmicu vec oko 3 mjeseca. Iskren da budem i meni je u pocetku falilo start dugme, ali kako koristim pored osmice i OpenSuse ostalo mi je u navici kucat u search sta trebam tako da mi nije to predstavljalo problem. Control panel sam stavio na desktop tako da nema frke. Sto se tice opcija i ostalih izbornika osim ovog metro styela, sve je identicno sedmici.
E sad, ono najbitnije, a to je performans. Meni radi savrseno, nije nikad zastopao, ali tu ne mogu biti realan jer iskreno, ne znam jeli to do os-a ili do nove masine, odnosno laptopa. Laptop sam kupio u 7. mjesecu i prvo sam na njemu instalirao osmicu, a nisam imao prethodno na njemu sedmicu, pa ne mogu dat kvalitetnu usporedbu.
Istina, imao sam par bugova, npr. sa airplane modom, kad sam ga upalio (ugasio wifi), nisam nasao nacin kako da ugasim airplane mode, nije mi se pojavljivao izbornik, pa sam morao trazit alternativne nacine.
Dobra strana tih metro menua jesu njegovi settingsi sto kaze Ace za tablete i za ljude koji se prvi put susrecu sa pc-om ili slabo znaju radit. Za one sve ostale koje to nervira, postoji oldschool desktop mode i tu se sve moze nastelit kao i prije.
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote