Videti jedan post
Star 08.09.2008, 23:31   #6
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od harepa50 Pokaži Post
Imam jos jedno pitanje: sKinuo sam sa yu-midi ritmove za ove klavijature (solidno sredjeni ritmovi za psr...e sad... da li moram ono praviti ko kod pa50: RITMOVI.SET pa onda STYLE pa onda ritmove, ili ih snimiti onako u folderu kako su dosli????POMOC, PLS!
Ne. Kod Ymahe je sve razdvojeno i nista nije u setovima. Sve mesas dirketno na disketu, i boje i ritmove, i banke... Samo ih na klavijaturi ucitavas sa razlicitih mesta, i sam oih odatle vidis. Znaci kad hoces da kopiras ili vidis ritmove, kliknes na sekciju ritmova, i predjes na disketu sa NEXT dugmetom i vidis samo ritmove na toj disketi. Kad hoces boje, kliknes na sekciju boja i predjes na disketu, i odatyle vidis samo boje. I sve tako.
A ako hoces da bude sve grupisane kategorije, posebno ritmovi, posebno boje na kalvijaturi ili disketi, ondaih smestis u posebne direktorijume. Klavijatura ih normalno raspoznaje.
NISTA NE MORA BITI U DIRKETORIJUMIMA.
marco je offline   Reply With Quote