Videti jedan post
Star 02.10.2005, 02:04   #4
Versy
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

ELVIRE, prijatelju , hvala tebi za ovo "legendo", svakome je drago da čuje lepu reč , ali nisam ja to burazeru, mnogo sam daleko od tog pojma.
Ja samo volim iskrena prijateljstva i drugarstva, a puno sam loših stvari video u životu, tako da dobro znam šta su problemi i nevolje i veruj mi, posebno mi je drago kada mogu bilo kom čoveku nekako pomoći, to mi je i u životu, to mi je i ovde sa novim prijateljima i kolegama. I tako će i ostati....
Sad, za ovo što imaš problem, da ti kažem još neku reč.
Već sam spomenuo, da sam se tada našao u "knap" situaciji i da mi je jedino to rešenje palo na pamet.
Ali dokazalo se je kao odlično, jer i dan danas koristim puno stvari koje sam uradio baš na taj, priznajem, pomalo čudan način
Samo što mi je takvo nešto oduzelo mnogo vremena i kako sam rekao - neprospavanih noći, a otišlo je i nekoliko kutija analgina i multivitamina, koliko se sećam
Sada se to sigurno može uraditi "bezbolno", pomoću kompjutera i raznih softvera, a biće i meni drago da čujem od iskusnijih kolega - kako bi se to sada najbolje uradilo.
Verovatno bi i StyleWorks završio posao....
A za midi kablove, što kažeš, trebaće tu najverovatnije puno detaljnih podešavanja u obe klavijature, da bi "komunikacija" izmedju svih kanala i svega ostaloga išla bez problema.
Uostalom, neki kolega, koji je već ovo radio, sigurno će nam detaljnije obrazložiti.
Pozdrav ELVIRE i sve najbolje
  Reply With Quote