Videti jedan post
Star 19.05.2008, 16:27   #8
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard ...

Pa cim pitas sta da radis nemoj ga stavljati!Ja radim setove i boje i prodajem i nijedan moj set nisam stavio ovde ali sam zato odvajao u delovima pa sam jedne nedelje stavio neku dobru bas gitaru,pa sutra dan sam stavio neki ritam,preksutra neku prefomansu i sve tako malo po malo i kad stavim ne pitam nikoga dali staviti ili ne???Pa ce sada biti postavljen video tutrijal na srpskom za Cubase koji kosta 100e pa mi nije bilo zao da ga stavim i opet nisam nikoga pitao hocu li ga staviti ili ne!Ovo ti je treci otvoreni post oko tog famoznog seta i daj da zavrsimo tu pricu vise!!!Meni licno ne treba a ako cujes da sam ja ili bilo ko drugi prodavao tvoj set ili bilo ciji drugi sa ove stranice uzmi lepo i prijavi to ovde i veruj mi ima bananu za sva vremena!Da zavrsimo i ovaj treci post oko tvog seta ili bilo cijeg drugog!!!I jos zaboravih da kazem nesto mnogo vazno!!!Ne svira set nego covek pa taj isti set nece veruj mi zvucati ni priblizno kod tebe i kod mene ili tamo nekog treceg
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (19.05.2008 u 16:36 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote