Videti jedan post
Star 01.01.2020, 22:29   #8
mali mrav
Početnik forumacije!
 
mali mrav's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.12.2019
Postovi: 26
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
mali mrav ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

jeste,svi se mi snalazimo sto se para tice,smanjujemo nepotrebne clanove,takvo je vreme,ali realno sam zvuk je zdraviji u orkestru.Drugo nedostaju mi basisti ,bubnjari koji se druze s nama,gitaristi sa svojim rock fazonima,nekako sve je ovo bledo s aranzerima.Pocetkom devedesetih je pocela klavijatura da se uvodi kao zamena za bas i ritam,isto zbog para,i vec tad smo poceli da imamo aranzeriste , rasne basiste i gitariste smo zamenili cini mi se bio neki roland u pocetku pre g 600,ne mogu da se setim koji.ali to je zaista zvucalo neozbiljno u odnosu na bend, tako da nikad nisam previse obracao paznju,iako su mi jos tad kolege pricale o kojim se ciframa radi.uzmes aranzer ,odes na more sa pevacicom,i to je to.Ali sto se tice kvaliteta,ipak je to daleko ispod crte,cak i tako dobri klaviristi ,sa brzom levom rukom,koje si naveo,ne mogu da stvore zvuk zivog basa.Poredjenja radi ,nisam nikad naleteo na sempl ili boju harmonike koja bolje radi od zive .Jednostavno tako je to,bar zasad,ko zna sta ce da nam ponude u buducnosti od opreme.Svaki akademac inace opasno svira levom rukom,to im ide u obaveznu nastavu.Sad dal hoce da predju u narodnjake,vec tema za sebe.Cuvaj ti tu harmoniku,mozda ce sve da se preokrene.
mali mrav je offline   Reply With Quote