Videti jedan post
Star 01.01.2020, 21:48   #7
cleaner
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2016
Mjesto: Beograd
Godina: 57
Postovi: 232
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 90
Zahvalili mu 33 puta u 32 Postova
Instrumenti: klavijature, harmonika
cleaner ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Blinzeln Harmonika - aranzer

Harmonika je nas nacionalni instrumenat i ajde sad ti idi na neku tezgu tamo Valjevo, Loznica.....ma Sumadija uopste bez harmonike [pricam za prave tezge] - nema sanse.
Ja sam sa harmonike pre 6-7 godina presao na aranzer iz materialnih razloga i nisam se pokajao. Kao aranzerista bukvalno ne mozes da budes bez posla nikada i za dve godine po mojoj evidenciji samo jedan vikend nisam imao tezgu. Sa harmonikom to ne ide tako ma kakav da si svirac.
Kada bih ja otvorio restoran nikada mi nebi svirao aranzerista ali sad imam racunicu.
Ja pevac i pevacica odradimo svaku tezgu bez problema a talimo se na troje. Samim tim sto nas je brojcano malo nema potrebe da u startu pogadjam neke cifre.
I ne slazem se sa tobom da osrednji basista moze da zvuci bolje od najbolje klavijature. Pogledaj malo klipove Kosmajca, Krecara i ostalih boljih klavijaturista......satiru kako sviraju levu ruku, zvuci im bas kao tri aviona iako ko te za nijanse pita
I sad se uhvatim za harmoniku da na kapiji docekam goste za svadbu, najsladje pare

Promijenjeno od cleaner (01.01.2020 u 21:50 sati)
cleaner je offline   Reply With Quote