Videti jedan post
Star 02.09.2020, 00:03   #136
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Svaka cast Casper, nisam ni sumnjao da ces se javiti i objasniti mi ono sto me zanima na tebi svojstven nacin. Ovaj tutorijal je zlata vredan sto si postavio na yt, pretpostavljam da je postupak isti i kod sx serija kao sto si objasnio na genosu... upravo tako kao sto si rekao "samo nebo je granica". Veoma sam pozitivno iznenadjen koliko je yamaha napredovala u smislu otvaranja op.sistema prema korisnicima, iskreno nisam se nadao da je ovo sve moguce na novim serijama. O velikodusnosti ram-a i user memorije prema nama kupcima necu ni da pricam... kod korga je jos to sve svedeno na kasicicu, osim kod top modela. 1gb za semplove i 4gb za packove i ostalo, s tim da su svi packovi besplatni... to je stvarno premija. Ovo su veoma ozbiljni argumenti da covek pocne ozbiljno da razmislja o prelazenju na yamahu, jel je ocigledno da je yamaha odradila veoma dobro svoj domaci zadatak. Zao mi je sto nema vise videa i prezentacija npr.ns youtube konkretno ovih sx serija sredjenih za narodnu muziku, i verujem da bi to bio pun pogodak kada bi neko izreklamirao i postavio prezentaciju jednog cestitog seta za narodnjake. Ovako ljudi su jos uvek obazrivi i boje se da napuste sigurnost korga ( mislim na kolege koji sviraju narodnjake). O cemu upravo govori ova tvoja zadnja recenica: "Dobro prevagni da li je trud isplativ jer će dobro sređen Korg uvijek bolje zvučati od "fake" napucane Yamahe."
Mislim da sam dobro shvatio tvoju aluziju na mentalitet balkanskih muzicara, medju kojima sam i sam, koji su zatrovani zvukom korga i nemaju ni snage ni volje da se mrdnu u nekom drugom pravcu. Iskreno se nadam da cu uspeti sam sebe pobediti i da cu se nagovoriti na taj "rizik" da se pomerim sa mrtve tacke i ponovo poklonim svoje poverenje yamahi, ciji nadimak jos nosim.
yamahapassion je offline   Reply With Quote