Videti jedan post
Star 18.04.2013, 17:07   #7
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

druze,promjeni HD stavi HD od 20 gb formatiraj ga na klavijaturi i probaj ponov,ja sam ti vec rekao kod mene isti problem bio,na kraju HD zamijenio slucajom formatiro i onda proradio,a postoji solucija da te zeza ciac floopy,zasto,jer slabo se koristi,a i tesko je bar kod nas u tuzli je tesko naci floopy diskete jer one se vec odavno ne proizvode,to se desi kad neko ucitava bespotrebne i preradjene stvari sa pa800 pa nadalje,a ostavi isti program iz userdk od pa800 sto sam probao naravno dosta user dk praznih ucitaje na pa1x i tako se preradi bubanj,to se meni desilo,da prebacim i kada sam htjeo da obrisem onda sam i zezno,i patio se dva dana sa tim floopy driverom disketama i na kraju HD zamijenim i onda je proradilo sve,mada nemora da znaci da je HD kod tebe se to moze napraviti ali tesko je objasniti preko poruka,pokusaj nego da nosis majstoru ako mozes ti nesto napravit jer majstor ti nece dati da gledas sta ce raditi,a rijece ti da je zamijenio ramm plocu nebitno,eto toliko.
Dodato:
i da dodam,ne vjerujem da je SSD memorija u pitanju,probaj rijesiti problem sa HD,pase ti sa laptopa ATA serije,ja bih to pokusao pa onda mislio na SSD,jer rastavio sam more klavijatura,a dsla mi je samo jedna Pa1x koja je imala problem sa SSD nije nikako htjeo ni da ucita OS samo displej gori i pomijesana slova eto sta je bilo,tako da se mijenja kontrolna ploca a teze je naci za pa1x a krece se od 50 eura do 80 eura
tako nekako nije neka ni cijena,kako covjeka zna zezati.
Dodato:
izvini sto cu jos dodati,(rolandx) je u pravu u vezi disketa,moze biti ispravna u jednom dijelu ali osteti fajl prilikom prenosa,ja sam kupio par disketa i moro sam sa tri diskete radit od mogucih 10 disketa,ako imas kablo USB povezi sa comp i prenesi resource.

Promijenjeno od korg18 (18.04.2013 u 17:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
korg18 je offline   Reply With Quote