Videti jedan post
Star 25.08.2019, 14:42   #27
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ma ne ljutim se druze ja mozda i previse smaram sa ovim ali ja stvarno pojm nemam kako to funkcionise a sto se prepravke tice, prvo sam ubacio midije bez teksta pa ubacivao tekstove sto godine, pa onda menjao instrumente da bolje zvuci, opet pola godine...onda sam naso Aganoviceve..sve sam zamenio...pa na njih promenio harmonike ubacio saksofone...menjao intonacije...crko sam, e onda sam kupio novu klavijaturu na kojoj sam imao bolje instrumente i naravno opet sve menjao...e sad kad sam ubacio semplove opet sve menjam jer se sa semplovanim instrumntima cuje ko nenormalna imam i linkove na YouTube nego ne znam dal smem da postavim ali hocu da kazem skoro dve ipo godine svaki dan otvaram jedne iste fajlove i sad ako opet treba da ih otvaram da bi npr gitaru pomerao...ne mogu vise mi se smucilo pa zato i pitam da li moze nekako drugacije. Mislio sam, a stvarno nista ne znam o tome, da moze da po glasu sam odredi pratnju ili kako vec ali izgleda da to ne moze. I da, ima po oglasima ljudi koji prodaju presete, da li to znaci kad kupim npr VL ili mozda 3 ili jer mala je razlika u ceni, i ukupim presete da je to sredjeno onako da moze bez dodatnih kopmlikovanja da radi ono sto hocu.
psr je offline   Reply With Quote