Videti jedan post
Star 20.02.2013, 13:48   #10
Jovan4e
Vredan član društva
 
Jovan4e's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.01.2010
Mjesto: Makedonija, Prilep
Godina: 31
Postovi: 114
Downloads: 1064
Uploads: 12
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: Roland G-1000 Korg PA1X pro, PA3x
Interesi: Sve sto je interesantno
Jovan4e befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jovan4e pošalji poruku preko MSN messengera Jovan4e pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

slazem se kolega, iako se mora opet loadovati 100% sigurnije je nego li sa floppy diskova... kad se prisjetim na svoj g800 kako le loadovao to je pravi horor ... ubacim disketu, pola minut cujem hrcanje i neki neartikulisani zvuci noge su mi se tresle xD ... mislim da dosada bi i ja ugradio jednu vakvu spravicu u g800 da mi nije izasao g1000 za malo para jer ipak g800 nije nikako klavijatura za bacanje .... meni je ta stara masina odradila VELIKI POSAO i donjela brdo para ..... njega nikada necu prodati, sada on mirno uziva u sobi u svojoj zasluzenoj penziji .... i prijatelji, da napomenem, ako ikada imate izbora pri kupovinom floppy disketa (mada je danas vrlo malo izbora nazalost) uvek uzmite MEMOREX. Takvu sam prvi put kupio pre skoro 4 godina, sluzila me svaki dan na g800 do pred pola godine, i jos uvjek me sluzi kada je zatrebam za g1000.... u 4 godina sam sigurno kupio i bacio preko 150 floppy diskova zbog loseg kvaliteta, a one 3 MEMOREX koji sam kupio jos uvjek rade kao nove.... eto mozda i ova informacija ce nekome pomoci da bude siguran u loadovanje jer kazem od iskustva da su stvarno dobre
Jovan4e je offline   Reply With Quote