Videti jedan post
Star 03.03.2012, 22:52   #35
rocco
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.01.2010
Postovi: 96
Downloads: 664
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 26 puta u 23 Postova
rocco ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alix Pokaži Post
Drug upitaj se isplatili se kupovati display koji košta 1/4 cjene same klaviature...Džaba ćeš baciti pare...Da si bliže to bi ti ja sredio za džabe pošto uopšte nije komplikovano ukoliko ti je problem na foliji...Ali ja se bojim to što ti imaš da nisu mžda MRTVI PXLI...Onda bi imo malo veći problem,jer kad počnu piksli crkavati,pitanje vremena kad će ti ekran da rikne...Sad nisam ti reko 100% da su to mrtvi pixli ali zna biti i da jest...Zato kad ugasiš klaviaturu pogledaj imali ta mrlja još gore na ekranu (kad nema napona)...Ako ima onda nema veze sa pixlima a ako je nema onda znaš šta ti je...Pixli se mogu "popraviti" sa temljitin "masiranjem" ekrana imaš upustva na internetu...Tako da sve ovo uzimaj za rezervu da nebi poslije bilo još gorih problema.Pozdrav!
mrtvi pikseli nemaju veze sa crkavanjem display-a,to ti je kao televizor sa mrtvim pikselima mozes ga gledati 10 godina,ja na roland G600 imam takvu mrlju vec 6 godina i nema nikakvih problema,nit se siri nit se smanjuje,nosio sam kod jednog vrlo dobrom majstoru za klavijature i reko mi je da se to ne popravlja al moze da radi do beskonacnosti
rocco je offline   Reply With Quote