Videti jedan post
Star 13.01.2012, 12:38   #18
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Lešinari su tu uvek!!!

opet ja,isto sam totalno protiv zloupotrebe u smislu preprodaje materijala,ali mislim da ima stvarno dosta ljudi koji skidaju dosta jer ne znaju da srede klavijaturu i skidaju sve živo i pokušavaju nešto da naprave....ne može se nikako doneti pravilo koje je ispravno.....uvek će biti ovakvih i onakvih i to se ne može iskoreniti ako hoćeš da imaš download na sajtu....ti ljudi što su gomilali postove bzv i to je razumljivo možda im stvarno nešto treba npr hitno ali šta napisati ....tako da to pravilo sa postovima jasno je da ne pije vodu...e sad šta je Vaxter sad smislio ne znam ali sve je to uzalud uvek će biti lešinara.............
Dodato:
Još nešto da dodam sećam se kad sam prodao PA80 i kupio pa1x i svirke već dogovorene a ja jedino znam da upalim pa1x i osnovne funkice...a sredjivanje ništa...i treba mi je hitno neki običan set jer ipak treba neko vreme da se nešto uradi...i ja odem na download i da skinem jedan set za pa1x a ono šipak veliki fajlovi zabranjeni za skidanje tako nešto je bilo ne sećam se sreća pa su mi par ljudi izašli u susret sa foruma i pomogli inače pičvajz! sve zbog lešinara!
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!

Promijenjeno od mimiki (13.01.2012 u 12:45 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mimiki je offline   Reply With Quote