Videti jedan post
Star 22.03.2013, 17:29   #284
Mirka
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.11.2009
Postovi: 7
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Mirka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prijatelju ja sam ugradio hard u svoj PA50 prije neke tri godine i to po uputstvima gospdina KORGX5D i to upravo sa ove teme sam skidao sve sto mi je potrebno.Gospodin KORGX5D mi je poslao dijelove iz inostranstva i tu u Osijeku mi je jedan vrsni elektronicar sve to polemio i eto vjeruj do dan danas sve ispravno radi.Nemam nikakvih problema.U tvom slucaju moze biti svasta.Sjecam se da sam morao promijeniti nekoliko hard diskova jer nece svaki da prepozna.Na svu srecu taj moj elektronicar je imao hrpu tih starih diskova i nakon nekih pet sest komada prepoznao mi je jedan od 6,5 giga koji eto i danas sretno radi.Moglo bi biti do harda jer sve je to stara tehnologija.Sve je to jako sitno na toj maticnoj ploci i ako nemas bas orig.dijelove lako se pogesi.Moze se raditi i sa zamjenskim dijelovima onda je malo kompliciranije ali radi i to sam vidio.Ako si u mogucnosti nabavi jos koji hard od tih starih laptopa pa probaj.Kazem u mom slucaju to se pokazalo ispravnim.Ako nista probaj kontaktirati KORGX5D.Gospodin je vrlo susretljiv i sigurno ce naci neko rjesenje.
Mirka je offline   Reply With Quote