Tema: ROLAND JUNO
Videti jedan post
Star 03.02.2009, 03:16   #12
aske
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2008
Postovi: 10
Downloads: 36
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
aske befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nisam zaboravio samo sam se malo iznenadio kad mi je stigao mail o ovoj temi.
Sve u svemu u potpunosti razumem srcee covek se iznenadio sto neko poznaje ovakav tip synt-ova ali sa razumevanjem i jednostavno je morao da prokomentarise jer je to retkost.Zna mnogo ljudi dosta o VA i analognim synt-ovima ali ne u potpunosti,jednostavno nekapiraju neke dublje stvari.Jer ako pogledamo malo pazljivije ovaj post videcemo da kada je postavljeno pitanje o roland juno synt-u mnogi su odgovarali sve i svasta i sto je tacno i sto nije.Jednostavno sam uvideo da ljudima bas nisu jasne osnovne razlike i samo sam hteo da ukazem ukratko na njih.Verovatno sam ispustio mnogo bitnih stvari da kazem kada sam objasnjavao ali suvise je to siroka tema da bi moglo da stane u samo jedan odgovor na forumu.Globalno o ovakvim synt-ovima postoje obilne knjige tako da to vec prelazi u veoma obilna znaja za koje su potrebne i godine i iskustvo.Generalno ja sam zelen sto se tice ovih stvari mada poznajem mnogo toga i posedujem dobar broj ovakvih synt-ova toliko da bi o ovakvim temama mogao pricati danima,ali sreo sam ljude koji toliko znaju da sam jednostavno ostajao zapanjen pored njih.Osim toga o ovakvim synt-ovima i generalno o svim synt-ovima bi moglo da se diskutuje toliko stvari koje su mnogim ljudima strane a cesta su dilema i vrlo se malo povlace po forumima i uopste.Mozda i postavim par postova o ovakvim stvarima ovih dana.Izvinjavam se ako sam smorio to mi je mana jer inace volim mnogo da kenjam.Ako se bude diskutovalo uopste o slicnim stvarima rado cu se ukljuciti u razgovor.Pozz svima i hvala srcee-u na komentaru i posle toliko vremena.
aske je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio aske za ovaj koristan post:
srcee (03.02.2009)