Videti jedan post
Star 19.02.2016, 02:01   #23
ella 85
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 19.05.2008
Postovi: 731
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 100 puta u 94 Postova
ella 85 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam godinama radio na behringer pedalu koja se spaja stereo kablom.....na solo klavijature i to je radilo besprijekorno fino precizno.

Problem je nastao kad sam postao aranzerista (nazalost).......na tu behringer vise nisam mogao raditi.......isto princip rada kao i na solo....da pojacava samo desnu ruku......ne valja nista....neprecizno grubo......naglo pojaca iako se trudis polako.

Krenem dalje.....probao boss odlicna pedala poskupa........ali na korg aranzerima isti belaj.......probao ovu probao onu uvijek isti problem samo na korg aranzerima.......na kraju probao korg onu veliku pedalu od 150 eura i opet isti belaj......definitivno problem nije u pedalama nego u korg aranzerima.

Taman konto odustat.......odnekud se pojavi yamaha pedala iz koje visi stereo kabl......ne vadi se kabal,zaboravih tacan naziv.......ona mi nekako radi......ne radi ni ona besprijekorno kako sam navikao na drugim klavijaturama........ali radi najbolje od svih koje sam ja probao.

Mozda neko nece imat taj problem......ako nije svirao na tritonu npr......i nije probao kako pedala treba da radi.......ako prvi put radi na pedalu mozda mu to bude normalno.......ja se nikad nisam navikao.......poslije godina normalnog rada na drugim klavijaturama......sretno

Promijenjeno od ella 85 (19.02.2016 u 02:03 sati)
ella 85 je offline   Reply With Quote