Videti jedan post
Star 04.07.2019, 09:13   #36
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ne vidjeh zadnju poruku od josipv. Na kraju sam odlučio da kupim Korg Kronos2 kao solo mašinu i to nikako drugačije nego novu, upravo radi neugodnih iskustava kakva su ova opisana u temi, tako da me garancija štiti.
Što se tiče Fantoma, dao sam je jednom kolegi da se bakće oko toga, ujak mu je elektroničar koji je specijaliziran za klavijature, međutim nije mogao ništa naći. Ali kad sam došao kod njega i pokušao učitat set sa usb-a sa kojeg sam i ja obično učitavao, dođe negdje do 50-60% i neće da ide dalje.
Našao sam jednog kolegu u Beogradu kojem bih ga eventualno mogao prodati za dijelove jer i njegov Fantom G7 mu pravi probleme.
Zaboravih vam reći da mi je serviser za Roland od kojeg sam kupio novu matičnu (s Voždovca) rekao da su Fantomi kako on reče "konstrukcijski napravljeni od jako loših materijala".
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote