Videti jedan post
Star 30.03.2012, 14:12   #4
Dusko
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.03.2007
Postovi: 37
Downloads: 1023
Uploads: 2
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Dusko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ko ima hrabrosti, moze sam zamenuti tasere. Treba otvoriti sintisajzer poskidati sve panele i mesta gde su bili srafovi oznaciti alkoholnim flomasterom zbog kasnijeg vracanja istih. Panel na kome su mikro prekidaci je poslednji, sto je i logicno. Kada se dodje do njega, lakse je skinuti desni panel, slabijom lemilicom se odleme mikro prekidaci i na mesto njih stave novi ili neki drugi koji su na sintisajzeru,a koji se malo ili nikako ne korise, ima ih.Ja sam na svoM TR ( a ranije M1, i3) menjao i nikada nije bilo problema. Paneli su povezani kablovima koji imaju razlicit broj zica, tako da ne postoji mogucnost da se pogresi, ali opet reba biti obazriv i sva mesta kontakata, bilo kakvih, obelezavati flomasterom. Ako imate problem da Vam na sintisajzeru upada neko dugme kojim se menjaju boje, a to je posle izvesnog vremena veoma cest i veliki problem na TR, najlakse je, da ne morate menjati taj ceo deo na kome su svi dugmici, (prodaje se po ceni od 40 eur) da uzmete neko bolje super lepilo i zalepite mesto na kome se prekinulo. I to sam radio na svome TR-ui dalje ga koristio bez problema.
Dusko je offline   Reply With Quote