Videti jedan post
Star 16.09.2014, 04:20   #9
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@Koja
Slazem se ja sa @EmirTotic....
Ja sam pre nesto vise od godinu dana uzeo HP ProBook 4540s za ravno 500eura
Potrebe su mi iste kao i tvoje
Konfiguracija je
Intel i5 3210m 2.5ghz
RAM 8gb 1600mhz
Graficka Radeon HD 7650m 2gb (plus onu Intel HD4000 integrisanu)
HDD 750 gb

Na njega radim sve....
Programiranje nije zahtevno za mnogo hardvera, moze biti ako radis mobilne aplikacije zbog simulatore al ova moja konfiguracija moze da pokrene Android telefon i Tablet u isto vreme bez problema, takodje jos jedan OS u VirtualBox dize bez problem.... Zato preporucujem ti da ides sa 8gb RAM minimum....
Od igrice igram FarCry 3, PES2014, NBA 2K14, Assasin's creed, GTA4 bez probleme. Cak i grafika nije na LOW, vec Medium-High...
Takodje i pokrenem cesto i Cantabile sa par VST, recimo Addictive Drums, Guitar Rig, Alicias keys piano u isto vreme pa pored toga upalim i Windows movie maker i pustim da snima video i audio i to sve gura bez problem.....

HP Pavillion koji si gledao ne preporucujem zbog izrade, jer dosad nisam video nijedan sacuvan .... cini mi se dosta nekvalitetno uradjen. Probook serija ima i nesto metala na nju. Tastatura mi se samo izlizala, valjda od gejminga
Takodje bezi od procesore sa slovo U posle modela, jer su ti sa slabijim performansima a ekonomicna potrosnja struje (radi one tanke laptope, sa manju bateriju).
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline   Reply With Quote