Videti jedan post
Star 01.10.2018, 21:02   #4
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam isao nekao s drugom mislju, ima tu vise faktora, nije tako jednostavno, sjedis ili stojis.

Kazem ako sviras kao OMB nekako morao bi imati neko kontakt sa publikom, a dok stojis mozes malo i plesati iza klavijature, zezati se, bolje dignut atmosferu. Ako sjedis nekako si skriven iza klavijature. Jos ako imas dvije ona te se ni nevidi.

Sto se tice sjedenja ili stajanja, oni koji su orobali znaju da nije lako nijedno. Ako stojis satima otpadnu ti noge, ja mogu izdrzati bez problema npr, s tim da me sutra dan tek sve boli.. isto, ako dugo sjedim pocnu me boljeti neki drugi djelovi tijela izmedju ostalog i ledja.

Ako se sjedi na nekoj visljoj stolici pa da te publika svejedno vidi, cesto je problem da ti nije lako dohvatit razne pedale dolje. I tako dalje..

Zato sam bas pokrenuo temu jer mislim da je puno komleksnije naci idealan polozaj od jednoatavnog - bole me noge ili sjedim..

Gledam ovo i iz drugog kuta, ne kako je nekome lakse, nego kako je bolje i kako i taj dio svirke moze utjecat na ukupan dojam na publiku. Nekako ako si nekakav zabavljac imam dojam da nemozes doci do izrazaja ako sjedis. Ako pak imas solisticki koncert i ljudi samo sjede i slusaju kakav si virtuoz onda naravno mozes sjesti i ti..

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Dodato:
I sumnjam da bi vecina nas mogla ponjeti na gazu ovakvu stolicu. Prvo sto se vidi je da nije nimalo prakticna za transport i osudjen si da sjedis jakoo nisko.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Promijenjeno od Tihotyros (01.10.2018 u 21:04 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Tihotyros je offline   Reply With Quote