Videti jedan post
Star 22.07.2008, 21:14   #1
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Pa800 Problemi & SkyMusic

Pozdrav kolege...Evo ovog trenutka sam se vratio iz Beograda...Naime bio sam u SkyMusic-u da mi poprave Korg Pa800. (U pitanju je hardverska greska, tj. ne prikazuju se RAM-i, sto je i napisano na zvanicnom Korg-ovom sajtu i sto svi zaposleni u SkyMusicu to vec ZNAJU...Posto su vec imali nekih intervencija u vezi toga, logicno je da bi trebali da obezbede potrebne rezervne delove za eventualan servis...) Isao sam na zagovoren termin za popravku...

Moj otac i ja smo prevalili put od 150km u jednom pravcu da bi u 10h bili u servisu, ostavili klavijaturu i po kisi lutali Beogradom i cekali njihov poziv...

E sad tu pocinje zaplet...

Posto nas i do 17h nisu zvali, otisli smo u servis da vidimo sta se dogadja...U servisu naravno nisu popravili klavijaturu uz objasnjenje da nemaju rezervnih delova, sto se kosi sa informacijom na njihovom web-sajtu koja glasi:

Citat:
Veliki asortiman rezervnih delova, kao i mogućnost nabavke u kratkom vremenskom roku onih kojih trenutno nema na lageru, čine da je Skymusic servis danas jedan od vodećih servisa u okruženju.

S' njihove strane vrlo "profesionalno" nisu nasli za shodno ni da nam kazu da nemaju delova i da ne mogu u toku dana da je poprave...

Posto nam je naravno fejs bio ovakav -> , mi smo se uputili ka njihovoj prodavnici...Tamo smo dobili vrlo uverljiv odgovor, da ce nam popraviti klavijaturu u zakonskom roku - od 45 dana, a moj otac se PROFESIONALNO bavi muzikom (ne radi nigde, samo svira) i automatski njemu propada posao u tih mogucih 45 dana...Ko ce da nadoknadi tu stetu? A svi znate jaaako dobro kakva su danas vremena u Srbiji...Pitam se, da li moraju da obezbede BILO KAKVU zamenu za instrument koji ne mogu, zbog svoje poslovne politike, popraviti u kratrkom periodu? Dobro cu porazmisliti da li cu sledeci put uopste kupiti nesto u SkyMusicu...A zapitajte se i vi...BRUKA I SRAMOTA!!!
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote