Videti jedan post
Star 03.06.2011, 00:02   #10
x3meSRB
Odomaćeni član
 
x3meSRB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.10.2007
Mjesto: Balkan bre
Postovi: 529
Downloads: 445
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: PA1X 96mb + usb
x3meSRB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Drugar mozes naci odlican pa1xpro za 1200 i elite verziju za 1300 evra, prosiris ram 200e na 96mb ako ti bas toliko znaci..... i imas kvalitetniju spravu nego pa800....
I naravno skratis stranice da izgleda kao pa2x i imas klavijaturu zbog koje neces da se plasis hoce li da stane ili ne.... jedino da je pregazis kolima.

A pusti ove sto pricaju pa800 ovo ono.... nisu oni imali muke s tom klavijaturom, i nek da Bog i da nemaju.... sto se tice kvaliteta nemoj pitati korisnike, jer ce svako hvaliti svoga konja.... nego lepo pitaj nekog ozbiljnijeg servisera sta misli o ta dva modela i samo ce da ti se kaze koju da kupis. Topli pozdrav i nadam da smo ti svi pomalo pomogli da odaberes ono sto ti treba.
Dodato:
morao sam da dodam post.... ovo za velicinu memorije, ja nisam prosirio u pocetku sam se zamlaćivao s tim... ali kad malo provedeš više vremena izvučeš samo ono što ti je najbitnije i kad sve napakuješ ostane ti čak i slobodnog mesta.... ja npr koristim sudo set kombinovan sa **** setom, ali sam maksimalno izvukao samo ono sto mi treba sa još dosta mojih semplova, i set mi je 27mb.... tako da i ako se odlučiš da proširiš pa2x sa 128 je minimalno 1900e a pa1x sa 96mb ne može da te košta više od 1500e.
__________________

Promijenjeno od x3meSRB (03.06.2011 u 00:19 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
x3meSRB je offline