Videti jedan post
Star 30.08.2013, 00:59   #3
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

To što je Behringer ne mora ništa da te brine, mene brinu ti stereotipi među ljudima: sve što na njemu piše "Behringer" ne valja; a sve što na njemu piše "Shure" to je vrh. X32 je odličan mikser, sa odličnim zvukom, i za te pare među digitalnim mikserima best buy, naravno zajedno sa PreSonusom, jer su tu negdje sa cijenom. PreSonus ima odlične Xmaxx preampe, za Behringer ne znam koji su, ali sam slušao i zvuk je jako, jako dobar. Također njegov processing, efekti, kompresori su odlični, ima VCA i DCA grupe, pregledniji ekran... Jedna ajde da kažem prednost koju bih dao Behringeru nad StudioLive su motorizovani faderi, mada je poznato da i oni imaju rok trajanja koji god da je mikser u pitanju. Ako ti to ne predstavlja neki nedostatak na PreSonusu. Za PreSonus StudioLive je potrebno skinuti najnoviji Firmware Update i stalno biti u toku sa Update-ima i onda ne bi trebalo biti problema sa zaleđivanjem. Tačno je da je mikser osjetljiv na loš napon, koji mikser ne bi bio. Npr. jedna Yamaha M7CL je imala više problema sa faderima i bug-ovima, a dosta je skuplji mikser.

Promijenjeno od harepa50 (30.08.2013 u 01:05 sati)
harepa50 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio harepa50 za ovaj koristan post:
matrix_mo (31.08.2013)