Videti jedan post
Star 20.12.2015, 02:20   #93
klavijaturista
Vredan član društva
 
klavijaturista's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.12.2005
Mjesto: Sl.Brod
Godina: 36
Postovi: 294
Downloads: 797
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: KORG PA4X
Interesi: Sviranje
klavijaturista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo da se i ja pohvalim. Ja trenutno imam Roland E-A7 na korištenje od glavnog zastupnika u HR. Tipke su zadovoljavajuće mada po meni bi bilo bolje staviti tegove, Ritam mašina je jako dobra i radi jako moćno a toplo i nije napadna, može stati uz bilo koji arranžer visoke klase, sve kontrole su jako dobro i logično poslagane. Dva displaya su ok samo su mali i treba vremena dok se navikneš i naravno nisu touch sto isto treba da se navikne. Sampler nisam imao potrebe koristiti jer svi osnovni samplovi su već u klavijaturi. Izvrsne harmonike, "tambure, prim, basprim, tambure orkestar svaka čast, El. Violina, Bass radi predobro koji god izaberete, kontre su sve kakve i trebaju biti. I da klavijatura je teška samo 8 kg. Malo je veća od Korg TR. Sutra ću isprobati kako mikrofon radi i efekte. Jedino još nisam došao do treci za solo. Imam ju samo dva dana kod sebe. Ako Koga još nešto zanima ja sam spreman pomoć, i ako netko već ima iskustva volio bih da podijelimo sa svima na yu-midi. Ljep pozdrav svima iz HR.
klavijaturista je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio klavijaturista za ovaj koristan post:
Tomy (24.12.2015)