Videti jedan post
Star 02.10.2005, 13:37   #6
Versy
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Pozdrav ELVIRE i da ti kažem najiskreno - potpuno te razumem o svemu što si napisao.
U celoj toj Rolandovoj G seriji, od nekih kolega sam čuo da su bili slični, pa i isti problemi.
I ja što sam imao G-800, isto je blokirao u sred svirke i onda naravno - mora da se gasi/pali, a ljudi se "zbune" - bruka nevidjena....
Plus, polomila su mu se polako skoro sva dugmad, i lepio sam, i kupovao nove, ali neka, malo "čudna" plastika, a ja ih uopčte nisam udarao jako!
Plus, veoma mi je smetala ona njegova mala memorija, koja se i obriše kada ga isključiš, pa sam morao da radim stylove opet sa "trikovima" - na basic-1 - jedan ritam, na basic-2 - drugi, pa isto na advanced...ali prelaza nije moglo biti...
Sad me razumeš sigurno.
Inače, ja sam razumeo da ti imaš G-1000, a za njega sam čuo da su mu ti problemi kao rešeni najnovijim OS-mom.
Jesi li probao da mu staviš najnoviji OS, mislim taj koji je zadnji izašao, pa da onda probaš da li će opet da pravi probleme?
A i te ritmove što mu stavljaš, da li si siguran da su sasvim "ispravni"?
Za pravljenje ritmova što kažeš, nije to tako teško, ali mora da imaš neko mušičko obrazovanje da bi sve to izašlo kako treba, pošto i to ako se radi mehanički ili samo grafički, može na kraju da zvuči kao da sviraju roboti a ne ljudi.
Pozdrav ELVIRE, pa ako nešto treba što može da se pomogne, samo ti reci.
  Reply With Quote