Videti jedan post
Star 31.10.2018, 14:34   #7
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam probao one što koštaju 15-20 eura. Navodno blokiraju ove frekvencije što smetaju, ali blokira i dosta onih što su mi potrebne, tako da se barem meni pokazalo neupotrebljivim. Što se tiče problema buke na bini, po meni je jedino pravo rješenje in-ear monitoring za sve. To ne moraju bit oni bežični što koštaju k'o apoteka, može se uzet pojačalo za slušalice (50-60 eura), solidne sluške za isto približno toliko para. Radio sam jednom svatove sa jednom ekipom koja isključivo radi na in-ear, akustični je bubanj bio. Mogu vam reć da prijatniju svirku što se tiče buke nikad nisam odsvirao. Čak je basista imao mikrofon koji je bio pušten samo u monitore i govorio nam sljedeće pjesme, tako da nije bilo nikakvih problema. Ali, teško da ćete ikad nagovorit cijelu ekipu da se to koristi. Ima ljudi koji jednostavno ne vole sebi olakšat, jer su naučili i navikli na teži način. Nekima nije svirka bila svirka, ako im ne zuje uši, isto kao što postoje klavijaturisti koji ne mogu radit na pedalu, jer su naučili kontrolirat volumen na potenciometre od klavijature...
__________________
I'm the one who knocks...



Promijenjeno od Dell (31.10.2018 u 14:35 sati)
Dell je offline   Reply With Quote