Videti jedan post
Star 17.09.2008, 13:00   #3
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Koliko ce da kosta Prvo da objasnim malo o cemu se radi?Tutorijal je moj autorski rad i moci ce da se instalira samo na jednom racunaru sa jednog Cd-a,znaci ti me pozoves telefonom kazes mi broj sa Cd-a ili ce biti na neki drugi nacin i ja ti dam sifru da bi ti mogao to da instaliras kod tebe,znaci bice zasticen koliko to budem mogao da izvedem a potrudicu se U tutorijalu sam opsirno demonstrirao kako se prave stilovi sa lakocom a dosta efektno u samoj klavijaturi,bukvalno sve mogucnosti opcije RECORD,SOUND,MENU,GLOBAL,B.SEQ,SONG,SONG BOOK...Znaci cela klavijatura je iskoriscena i sve to u posebnim lekcijama!Cena za sve clanove foruma ce biti sibolicna znaci nekih 12-13e za DVD ali samo za clanove foruma!DVD ce imati orginalno pakovanje i cak sam u pregovorima sa nekim izdavacima ali o tom potom a dok se to ne sredi cena ce biti 40e!Znaci clanovi ovog forum ce imati simbolicnu cenu kao sto sam i naveo gore od 12-13e posto jos nisam napravio kalkulaciju,ali ce morati da mi se jave ovde na PP i morace da idu preko ove stranice za kontakt jer ce jedino tako moci da ostvare cenu sa popustom od 75 posto a ja cu na taj nacin znati da su clanovi naseg foruma www.yu-midi.com Neke od lekcija cemo staviti besplatno u delu gde su tutorijali i objasnjenja!Mislim da je posteno sa moje strane
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (26.11.2008 u 00:16 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote