Videti jedan post
Star 09.12.2011, 14:26   #19
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 788
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@ harepa: Imam znanja s izradom ovih stvari samo nisam mogao tako brzo doći do potrebnih materijala tu pa je sve pričekalo. Isplatilo se je jer kad sve zbrojim izašlo me je sve max. 50€ što je za ovakav kofer realna cijena. Da sam kupovao neki po trgovinama,sa svojim dimenzijama ne bi odgovarao 100% a vrlo vjerojatno bi bio skuplji.

@ spasoje88: Mikseta je nešto sitno iznad 5kg a kofer je nešto sitno ispod 5kg s tim da sam sad, kad si me upitao,skočio do vage (neka obična kućna...) i tako sam izmjerio tako da nije sve precizno u bobu,al čisto da se orjentiram. Dakle,cijela priča je teška manje od 10kg. To da mikseta ima 3kg ne ide nikako a uzmem li u jednu ruku kofer a u drugu miksetu,jasno osjećam da je kofer lakši.

@ nesaband: Ni tvoja tvrdnja nije točna.

Spužvu mi je frend dofurao iz Rijeke iz neke radnje šta prodaje boje i lakove. Valjda toga po takvim trgovinama ima. Ako ne nađeš,sigurno ćeš naći u radnjama koje prodaju krojački materijal i pribor. Obje vrste takvih trgovina kod nas ima ali nisu opremljene ovime pa mi se je otegnulo sve ovo,al konačno je gotovo. Kolega je to stavljao u vrata za izolaciju od zvuka i ovoliko mu je ostalo,taman za mene...
smuchac je offline   Reply With Quote