Videti jedan post
Star 22.01.2023, 21:25   #25
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od eprogramiranje Pokaži Post
pre svega neljudski je dirati necije instrumente bez dozvole i nadzora vlasnika

Ali koja je svha da ti nekm drugom blokiras usb port jer si mu prodo neki set , pa da on nedaj boze ne izvadi taj usb i kopira nekom drugom set - van svake pameti . Ja zaista neznam ko bi pristao na takvu kupovinu jer usb port sluzi za vise stvari i postojace potreba za ubacivanjem neceg dodatnog
usb port ne, ali ako i dalje ne verujete, pogledajte prezentaciju PA seta, momci su odradili posao, i naravno da ne bi svako došao besplatno do nečega što je neko radio danima i nedeljama besplatno, nekako zaključali set, da kada kupite radi samo na tu klavijaturu, što je odlično.... jer sam nekada sam pravio setove i ritmove i dešavalo mi se da mi ukradu set kada ostavim negde instrument....

voleo bi da postoji mogućnost kao na tyrosima da se odradi da ne može neko samo da dođe i izvuče moj set.... nažalost to samo ima sada na Pa setu...

ko ne veruje neka proba da ga prekopira.... zaključano je čak i editovanje ritmova
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote