Videti jedan post
Star 21.03.2007, 20:59   #1
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard HITNA POMOC PA 50 MOLIM VAS!!!

Dobio sam jedan set od jedne pizde od sviraca :evil: I uvijek pogledam set prije nego sto ga stavim u klavijaturu. Stavio sam set i nije mi se nista svidio al me je tip molio da ga probam posto me kao cijeni i zeli da probam set koji on koristi u klaviajturi . I haj! I kad sam htio svoj set ponovo ucitat sta se desi, nece da ucita preko njegovog seta USER 3 Ritmovi!!!!! Nema sanse! Vraco sam u fabrisko stanje ono EREASE ili kako se pise ili kaze milion puta onda sam stavljo slijedece OS: 1.01, 1.03, 1.04. i zadnji je bio od konvertirani od pa80. Ma nista bas nista ostaje user 03 nebrise se i nenestaje. Onda sam pokuso da ga u klavijaturi izbrisem sta kaze: ERASE FAILD! Kad unosim set komplet sve nomralno kao da je sve OK ali nije. Kad unosim samo STYLE ordner pise: SAVE FAILD???? Sta to znaci?? A kad USER preko USER hocu da uradim pise slijedece jako zanimljivo: FILE/DIR ALREADY EXISTING - PRESS EXIT! I kad EXIT pritisnem pise: CANT READ FILE PRESS EXIT!
A kad STY preko STY hocu da stavim pise: CANT READ FILE PRESS EXIT!! Kad hocu da izaberem STYLE pise: STYLE SELECT FAILD PRESS EXIT! A ta sekcija ritmova je samo 1 KB velik 8O
Ako neko zna o cemu je rijec ili ko je to imo nek pomogne jer ja sam sve pokuso sto znam ali nepomaze. A ti Erkane ili kako ti je vec ime, obrati mi se jos jednom mrtav si!! A ako nerijesim problem docu ti u Minhen glavu cu ti sa ramena skinit!!!!!! Znao si kakav je set jos si me prakticno natjero da ga probam i slago da je tvoj!!!! Ako se nerijesi pazi se dobro!1 Dobro se pazi!!!
Gazda izvinjavam se radi ovog nema drugog izbora.
A svima vama se zahvaljujem na pomoci, Pozdrav,Alen!!!
blatusan je offline   Reply With Quote