Videti jedan post
Star 17.03.2014, 20:32   #12
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
@Vex

Ako mozes da izbjegnes taj MacBook, onda ga zaobidji kada je u pitanju profesionalni audio. MAC nije ono sto je bio prije desetak ili petnaestak godina u odnosu na Windowsove profesionalne audio masine, veoma je inferioran u odnosu na njih jer je Apple krenuo drugim putem prije tih petnaestak godina i svoju proizvodnju i know-how skoncetrisao na konzumerske proizvode (iPhone, iPad, iPod itd...) Cak ni MacBook Pro ti ne bih smio preporuciti mirne duse za kompleksnije projekte.
Hvala puno na odgovoru Planiram da koristim Macbook samo za "golo snimanje " na terenu i za neke light varijante , za to ce verujem zavrsiti posao... Konkretno,stize mi ovaj: MacBook Pro "Core i5" 2.5 13" Mid-2012 koji planiram da upgrade-ujem na 16Gb rama i SSD od bar 256 Gb kad malo padne cena...
Kod kuce imam da ne kazem dosta jaku,ali dobru hackintosh mashinu ( i5 3570k @4.2 Ghz ,UD5H Z77x Gigabyte ,16GB DDR3 , SSD hyperx sata3 120gb za sistem + 2 sata3 hdd-a ukupnog kapaciteta 3,5 TB ) ,tako da se necu oslanjati samo na Macbook ... Navikao sam se na OSX,bas sam se srodio sa njim,radi mnoooogo stabilnije i brze nego Win,nema virusa,elegantniji i cistiji UI itd ...

Btw,izvinjavam se @djlabomi sto sam upao u temu,nadam se da nije frka ...
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote