Videti jedan post
Star 04.04.2014, 18:11   #9
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Moze fico oba nacina, kako god ti zazelis, samo mi moras javiti ranije na PP, da se dogovorimo za termin ukoliko budes htio dolaziti jer sam prilicno prebukiran. Ako rodbina nije bas na samom sjeveru, nema potrebe da dolazis jer za tebe ionako ne bi bilo nikakvih problema da to sve sam instaliras, pogotovo sto vec radis na jednom od najsavrsenijih sistema za audio koji je ikada napravljen. Kod tebe bi to cak i nesto drugacije islo jer imas u sustini sve vec spremno za Y Trans Audio, nedostaje samo projekat i Contenti. Kako god, sve dalje o ovome, molim te na PP, da ne davimo forum.
Dodato:
Nesto se sjetih fico. Zasto tebi uopste treba Y Trans Audio, ti si svakako na software aranzeru ? Ne vidim svrhu. Jedino ukoliko nisi mislio na Trans Audio Maxima sistem koji je naprednija generacija u odnosu na tvoj sadasnji. To bi vec imalo smisla. Y Trans Audio je namijenjen iskljucivo onima koji imaju neki od Yamahinih hardware aranzera (PSR; Tyros), a tebi on ne bi nista znacio. Trans Audio Maxima je vec druga prica, to bi u svakom slucaju bilo nesto za tebe, s obzirom da si vec dugo u tom domenu. On je u sustini Upgrade za tvoj audio sistem, pa pogledaj bar povrsno sta ti nudi:







Ovo bi u sustini bio dobitak u odnosu na tvoj sistem jer bi mogao potpuno da izostavis mikser pri nastupima, posto ga imas u Maximi i to u najvisem kvalitetu. Eventualno bi trebalo da nabavis veci Touch Screen jer koliko znam koristios 17", ako nisi u medjuvremenu nabavio veci. Za Maximu bi bio optimalan 24", a nije na odmet ni 27" sa kojeg i poticu gornje slike.

Promijenjeno od tranzit (04.04.2014 u 21:01 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tranzit je offline   Reply With Quote