Videti jedan post
Star 13.02.2015, 14:15   #3
Monty
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2015
Postovi: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvaljeno 5 puta u 1 Postu
Monty ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav, ja imam moxf6 već nekoliko mjeseci. Poprilicno sam zadovoljan sa njom, iako jos nisam iskoristio sve mogucnosti, jer znam kako dobro moze da zvuci. Glavna razlika u odnosu na motif je puno jeftinija izrada, zbog cega je dosta lagana, zatim moxf nema aftertouch, ima mogucnost da primi 1gb flash memorije, a ne 2gb kao motif, tipka je sasvim pristojna - puno bolja nego li na chromeu... takodjer ima manje efekata od motifa.
Sto se tice pravljenja terci ja jos nisam nasao jednostavan nacin pa ih ugl. pravim preko voice editora povezanog sa klavijaturom tako sto postavim osam elemenata za jedan voice i onda stimam svaki element zvuka prema ljestvici i solu za koji cu tercu koristit. Splitovati mozes u performance modu na 4 dijela, ali teoretski mozes na 32 dijela podijelit klavijaturu, ako ces editirat voice i slagat razlicite semplove u jedan voice.
Prebacivanje boja je slicno kao u performance modu od korga, imao sam pa 50, nezz kako je kod ostalih. Imas dvije user banke performansa, svaka od njih ima kategorije od slova A do H i unutar svake podkategorije imas 16 brojeva za odabir performansa.
Nedavno sam kupio i flash memoriju na koju jednom kad ucitas semplove ne moras ih vise ponovno loadirati, funkcioniraju isto kao i rom semplovi sa tvornicke memorije.
Usput, kupnjom flasha od 512 mb sam dobio i nekakav balkan set sa harmonikama, buzukijima, tamburicama i sl, ali nisam nesto zadovoljan sa njim, Puno sam bolje stvari dobivao uređujući boje koje su dosle na njoj.
I za kraj, sve sto ide i moze ici na motifa, moze i na moxf.
Monty je offline   Reply With Quote
Ćlan 5 Vam se zahvalio, Monty, za koristan post:
ffb (05.04.2015), MusicAngel (01.10.2015), striphio (02.12.2015), veselinovicvs (13.10.2015), vrana88 (02.03.2015)