Videti jedan post
Star 17.06.2009, 02:23   #22
x3meSRB
Odomaćeni član
 
x3meSRB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.10.2007
Mjesto: Balkan bre
Postovi: 529
Downloads: 445
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: PA1X 96mb + usb
x3meSRB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

meni se ranije dok sam svirao po kafanama deshavalo da dodjem sutradan i vidim klavijatura ukljucena i nepoznati likovi vrshljaju po njoj i onda sledi objashnjenje i od vlasnika kao to su mi prijatelji pa da vide sta imash da razmenite i posle vidim svoj set jer je prepoznatljiv kod istih tih 'muzicara'....

ili na klavijaturi sam namestio da pamti poslednje koristenu farbu i sutradan kad upalim vidim sasvim neka druga boja.... i jbg.... sad zato ako imam flopi na kljavi lepo to izbacim i gotovo ili i ne ostavljam klavijaturu, mada vishe i ne sviram po kafanama..... al dovoljno je ko sto je neko rekao "jel moze il ne moze" ako si mi simpatican dacu ti ako ne snadji se na drugo mesto i toliko.
Dodato:
da se nadovezem na temu da ne bi bio offtopic, na korgu su neki radili tako sto naprave neki svoj drum kit sa promenjenim mestima za elemente i kad ubacish obichan bubanj na taj ritam cuju se serpe i poklopci.... al ni to nije zakljucavanje... najbolje izvadish flopi i toliko :-)
__________________

Promijenjeno od x3meSRB (17.06.2009 u 02:28 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
x3meSRB je offline   Reply With Quote