Videti jedan post
Star 23.08.2006, 15:12   #29
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
U tri PM i KAT2000

E moj Miodraže, pa taj jebeni KAT2000 mi je u ovih par dana uzeo 10 godina života.

Pokušao sam napraviti aranžman za najjednostavniju pjesmu od MIDI filea preko KAT2000.

Radio sam sve kako piše u tutorijalima.
Uzeo sam MIDI Trebas mi od Darka Filipovica.
Za probu sam napravio prvo Intro 1¸, Intro 2, Var 1 (prvi dio), Var 2 (Refren) i End 1 (završetak).
Sve sam to snimao pod Test_.
I kad sam to ubacio u svoj Pa80, onda mi se čuju samo neki zvončići, kante, lonci i klaviri. Niti jedana seqvenca od MIDI filea ne zvuči isto u styleu :roll: .

MIDI file sam skinuo odavde u download centru i mogu reći da je vrlo dobro obrađen i napravljen.

Sad ne budi ljen, odlučih popraviti stvar preko Style Worksa, tako da sam od MIDI-a probao raditi style, pa bi ga samo poslije prepravio u KAT2000, ali šipak. Čitavo vrijeme mi Style works javlja error 4 i error 8. Neznam koji mu je to qrac ali sad više niti Style Works ne radi kako treba niti sa jednim file-om. I kad sam tu konvertaciju MIDI to Style ubacio u Pa80, napravio sam pizdariju i zablokirao čitavu klavijaturu. Puna 2 dana mi je trebalo da je odblokiram i vratim sve postavke kakve su bile.

Prijatelju, nije to sport za mene. To sve super zvuči na PC-u, a kad prebacim u Pa80 tad nastaju pizdarije. Ne znam stvarno koji vrag ne valja u čitavoj priči. Ili mi je oštečen softwar (KAT i SW) ili imam neke divlje parametre u Pa80 :roll:

Zaključak : Za mene je najbolje da sve ostavim kako sam do sada imo, a introe neću radit ni ljepit na postojeće ritmove.

pozdrav
kreso je offline   Reply With Quote