Videti jedan post
Star 30.12.2018, 14:42   #42
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@dmmacak - Shvaćam ja što si želio reći. Nego sam ja samo (ironično) bacio "bubu u uho" ovima što rade i (pre)prodaju materijale da naprave i tu Zadnju želju, pa da konačno možemo to svirati kao njemački penzioneri.

@romario - Mislim da @tyros2 ne koristi REG SEQ. Ali on je dobro pristupio još odavno i u jednu BANKU smjestio samo jednu pjesmu, s više registracija. Tako da su njemu Playliste sjele ko kec na destku.


Svatko se snalazi na svoj način. Nekome nedostaje DIRECT ACCESS, nekome numeričko biranje play liste, nekome smeta ovaj Start koji spominje @Landison ...
Mislim da je sada "problem" u tome što se nudi toliko opcija i mogućnosti da smo se razmazili kao objesna djeca koja ne znaju kakvom se igračkom zabaviti. Da, malo jesam pretjerao s usporedbom ali treba biti realan. Jesmo li "plakali" što Music Finder nema sve mogućnosti kao registracije ili što ne postoji pretraživanje u registracijama "kao kod Korga"? Da li je glavna primjedba bila što ima samo 127 custom mjesta, što nema touch ekrana, što nedostaje Joystick, što je portamento čisto sranje ... Ne, ja ne prozivam nikoga direktno, iz ove teme ili s foruma, i sam pripadam kategoriji ljudi koja uvijek traži više. Ali s vremena na vrijeme "ugasim motore i spustim se iz oblaka" pa pokušam biti realan i maksimalno iskoristiti ono što nam se nudi u klavijaturi. A nudi nam se i previše, pa onda u moru mogućnosti automatski tražimo rješenja da manje sviramo, a više stišćemo po gumbićima.
casper je offline   Reply With Quote