Videti jedan post
Star 08.12.2018, 00:16   #17
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Prvi dio sam napisao ozbiljno. Zadnja rečenica je ironija, naravno.


Rekoh da se više neću zamarati s objašnjenjem YEM-a jer sam stvarno s tim/njim dojadio i Bogu i narodu, a moram priznati, i sam sebi. Kao da imam proviziju od Yamahe.


Nego, u vezi s tim (YEMom, naravno ) mi pada na pamet jedan vic. Ma znate ga svi, al evo kraće verzije za one koji su ga slučajno promašili. Došao Mujo raditi u prašumu na normu. Dadoše mu motorku i treba dnevno očistiti 50 kvadrata. On se jadan polomi, radi prekovremeno, ranije dolazi ali nikako da dnevno očisti više od 5 kvadrata. I tako prođe mjesec dana pa on konačno upita Hasu kako njemu uspijeva srušiti i više od zadane norme.
I krenu Haso pričat; tako ti ja jutrom dođem na poso, pa onda ćeifim malo uz kavicu, pa onda pogledam šta ima na fejsbuku, pa se popišam i krenem raditi. Prvo upalim motorku, pa onda ... Mujo skoči ko da ga je netko s guza .... i viknu, a ti nju upališ!!!
E tako ti je i s yemom [od sada ga piš(a)em malim slovima] . Netko ga shvati za mjesec dana, netko za 6 mjeseci, a eto, netko ga nikada neće shvatiti bez obzira što se pisalo. Jer yem, isto kao i motorku, prije posla treba najprije upaliti/pokrenuti.
casper je offline   Reply With Quote