Videti jedan post
Star 25.11.2018, 23:18   #91
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ajd necemo sad u off...i mislim da se ovde niko nebi triba nac uvrijeđen ..nadam se da ne spadam u tu kategoriju vise necu odgovarat..ako spadam..ja sam se samo htio zahvalit @romariju na odvojenom vrimenu..jer se islo korak po korak i bas mi je tribalo ko malom ditetu rec sad stisni to pa to i doci ce ti to...jer đaba je čitat nešto ako ne razumiš šta čitaš..i onda zafali ta jedna sitnica i počmeš lagano kužit...evo ja do danas nisam zna razliku između ppf i ppi...i šta ću sad...
šta se tiče samog yema...puno se pisalo al se dosta i svađalo oko istog..neko favorizira neko ne...evo mene je malo program zaintrigira i ne mislim stat..
Pismena konverzacija je malo cudna na ovakav nacin..jer nikad nemos napisat ono sto mos rec kad pričaš i nekad se krivo sve shvati al u biti nije bilo zločeste namjere za ičim..ja niti malo ne podcjenjujem @caspetove odgovore jer su uvik precizni i detaljni..znam di si bio jučer...ja postavio pitanje @romario se javio i rijedili stvar...zato lipo amo mi naprid s ovom temom...jer ovako na prvu s yemom se mogu čuda radit...
aj živili
još je ovo "moja" tema zašto yem
grico je offline   Reply With Quote