Videti jedan post
Star 21.11.2018, 00:30   #29
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Darkon Pokaži Post
Mozda sam vam zakomplikovao. Hajde prvo deo po deo. Kako da od tri packa u yemu izvucem 10 boja kkje mi trebaju i da one budu u jednom novom packu u ppf formatu... Samo tih 10 boja... Kad ga ucitam sledeci put u YEM zelim da se vidi samo tih 10 boja i da su pod mojim nazivima.?

1. Moraš iz svakog od ta tri Packa izvuči soundove na način kako je napravljeno u videu od 19 sekunde (video)
2. Tako dobivaš TRI različite ppf datoteke
3. Kreiraš novi Pack, kao na ovom videu od 1 minute (video)
4. U njega uneseš tri ppf-a iz točke 2, video 1,38sec



U Packu iz točke 3. nalaze se soundovi i sada vršiš njihovo preslagivanje na način kao što je prikazano na videu od 4,50 sec, a rename radiš kao što je prikazano na slici. Moraš znati da redoslijed soundova koji vidiš u samom YEMu nije isti kao kada su oni upisani u klavijaturu. Soundovi u klavijaturi će biti poslagani onim redoslijedom kako si ih poslagao ovdje. (slika u prilogu)
Još uvijek nisi gotov jer složeni materijal moraš pospremiti kao novi ppf. I konačno, taj ppf će u sebi imati posložene soundove iz početna tri Packa.

Landison je dobro opisao postupak ali bih dodao da se prilikom obilježavanja sounda može po želji označiti više njih, ne mora se raditi jedan po jedan.
Grafički Fajlovi
File Type: jpg PCG.jpg (95,4 KB, 51x skinuto)
Highslide JS

Promijenjeno od casper (21.11.2018 u 02:51 sati)
casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
dmmacak (21.11.2018)