Videti jedan post
Star 20.11.2018, 13:49   #23
Darkon
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.11.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Darkon ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala ti puno, pogledacu.
Dodato:
Caspere, pročitao sam sve, pregledao videov i opet nisam nasao odgovor. Izvini ako davim, ali sam po prirodi vrlo pedantan i slabo se snalazim u šumi raznih naziva...Sve sto radim, trudim se da bude lepo organizovano, pa tako i ovo sa packovima. Evo sta meni treba:
Npr. Imam tri packa (nezaštićena), ručno pravljena... Kada ih zajedno exportujem u jedan ppf dobicu 3 folera sa raznorodnim bojama unutar... Hoce da sve to reorhanizujem da dobijem npr. 6 foldera (Harmmonike, Saxofoni, Violine, Bas, Bubnjevi, Gitare, Stringovi) a unutar njih da slozim po brojevima istorodne instrumente... Kao sto su organizovani fabricki instrumenti... Problem je sto tu treba da izmixujem boje iz razlicitih packova i da im jos promenim nazive (npr. 01 Harmonika Cabina, 02 Harmonika Klarinet itd... Ovakav način organizacije mi treba najpre zbog uporedjivanja boja i eliminacije onih koje mi ne odgovaraju, kao i zbog podesavanja za odredjene kanale u ritmovima... Mogu li dakle to sve da uradim u YEM?
Video sam da ima opcije copy, paste, cut... Mogu li kopirati bas iz jednog packa u drugi pack?

Promijenjeno od Darkon (20.11.2018 u 22:34 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Darkon je offline   Reply With Quote