Videti jedan post
Star 06.12.2017, 18:21   #4
xpurple
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.10.2017
Postovi: 2
Downloads: 405
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
xpurple ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Dell Pokaži Post
To nekako nema puno smisla, a zašto?
Zato što su "tvoje", odnosno user boje zapravo napravljene od internih fabričkih boja. Npr. neka harmonika koju imaš u useru je napravljena od neke fabričke harmonike, samo su joj drugačije podešeni efekti, EQ i druge stvari. Većina zujalica su ti npr. napravljene od fabričkih lead-ova.
Tako da ne bi imalo smisla da pilaš granu na kojoj sjediš, a jako sumnjam da je to moguće.
Da upravu si, ali problem mi je što kad ucitam set, ali zelim ostavit samo par boja, onda se nadjem sa 128 razlicitih boja pod Program tj. user1 i user2.. i onda ne znam sta smijem obrisat, pa sam zato htjeo unlockat neke fabricke koje znam da ne trebaju

Također iz nekog razloga kada pokusavam ubacit sa diskete jednu boju od mape "programs", ponudi mi tamo "user1, user2", stisnem load, i pita me dali hocu pod user1 ili 2, ali user1 mi izbacuje po defaultu boje, kao da ja pod user1 nemam nista svoje, i nakon tog odem po "program, user1" i vidim sve moje tu.. a kad loadam sa diskete, cita mi kao da je user1 po defaultu..

Previše sam se natipkao da bi itko razumio haha, takodjer ne mogu pristupit User2 iz nekog razloga, stiscem ko kreten, menu ne zeli izbacit user2 fajlove...
Hvala na brzom odgovoru

Promijenjeno od xpurple (06.12.2017 u 18:22 sati)
xpurple je offline   Reply With Quote