Videti jedan post
Star 22.01.2009, 18:22   #21
Zlatek
Ovaj baš voli da kuca
 
Zlatek's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.07.2008
Mjesto: Ljubljana,Varaždin, tu i tamo,posvud pomalo
Postovi: 404
Downloads: 76
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 52 puta u 46 Postova
Instrumenti: Wersi Ikarus X1, Roland Fantom G6 , CME UF50
Zlatek befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@mesh
Vidim da se dvoumiš između više modela Rolanda -E 50,GW 8 i E 80.Svaka od tih klavijatura je priča za sebe i jako teško ih možeš uspoređivati.Isto tako svaka od njih će raditi, ali ako ih poredaš nekim redom prema iskoristivosti onda bi to izgledalo otprilike ovako-kao najslabiju mašinu bi ja stavio GW 8, pa za njim E 50 i na kraju E 80 kao najmočnija sprava.Da ti malo obrazložim -GW 8 je klavijatura koja u sebi ima jako male mogučnosti editiranja bilo samog sounda, bilo midi filea.Znači ono šta je unutra ide van i to je otprilike to.Kod E 50 več imaš vrlo dobre mogučnosti editiranja bilo čega-da li je to sam zvuk, style ili midi-file.E 80 je vrlo kompleksna mašina koja ima mnogo toga , ali je u prvom redu trebaš dobro upoznati da bi mogao iskoristiti sve njezine mogučnosti.Ako pogledaš na razliku u cijeni između E 50 i E 80 a koja je nešto malo više od 1000€ što baš i nije malo treba uzeti u obzir i to da jedini E 80 od sve tri navedene klavijature ima u sebi i vocalist koji radi odlično i posebno je iskoristiv u radu u duo.Ipak za koju god da se klavijaturu odlučiš moraš računati s time da će svaku trebati prilagoditi za svoje potrebe, dobro napraviti sve šta treba da bi na samoj svirci imao što manje problema i posla.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao sa nekim informacijama.
__________________
Bilježim se sa štovanjem!
Zlatek je offline   Reply With Quote