Videti jedan post
Star 22.01.2009, 16:21   #20
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

nemogu da ti ne odgovorim imam G70 i bio sam u nekom procepu da ga menjam za E80 pazi, znaci ne pustam fajlove pa sam odustao, roland ko svaki roland zavrsava posao maximalno mada je tu problem prijatelju tezina mislim da 26KG ima E80, s`obzirom da ces 90% posla da tako kazem zavrsavati sa midi fajlovima onda nemas neku potrbu za skupim aranzerima, cak bih ti posavetovao da ako imas vremena skoknes do roland predstavnistva i pogledas ovaj novi Roland PRELUDE (HONDA) meni licno izgleda mnogo interesantno ima sve aranzerske funkcije kao Roland G70, E50-80 a GW8 sound cip tj sonic cell to bi trebalo da radi opasno za te parice, jedino sto ce biti tu mnogo vremena za pakovanje i sredjivanje, a mali je i mobilan za svirke sto je naj bitnije. Na tvom mestu bih nabacio par midi fajlova i otisao od radnje i pusto u sva tri modela prvo na E50, pa GW8 i na kraju bi uporedio PRELUDE, zasto ti kazem ovako druze, da ocenis aranzer u kom ces imati naj manje vremena za sredjivanje midi-a i koji je brz sa funkcijama da ti nemora fakultet da bi pustio MIDI ili pak preuredio neku pesmu, jes kako i sam kazes druze midi kad pustis onako sirov svuci kao TETRIS ninasta bez veze. Napravi ti mali test, nije na odmet
RadeKOKI je offline   Reply With Quote